De aanmelding van brugklasleerlingen verliep in het verleden altijd via de basisschool. De basisschool van uw kind heeft alle formulieren die nodig zijn voor een complete aanmelding. Met ingang van 1 februari 2020 kunt u uw kind echter digitaal aanmelden via het aanmeldportaal van CS Vincent van Gogh.


Aanmelden als zij-instromer

Indien u uw kind niet via de basisschool of het aanmeldportaal van CS Vincent van Gogh kunt aanmelden, neemt u dan contact op met de basisschoolcoördinator van de betreffende locatie. Ook als u uw kind wilt aanmelden als zij-instromer in een hoger leerjaar, kunt u met onderstaande personen contact opnemen:

Sallandde heer B. Benjamins

b.benjamins@csvvg.eu

0592-390290
Lariksde heer K. Bijl

k.bijl@csvvg.eu

0592-390290
Beilenmevrouw G.J. Seubring

g.seubring@csvvg.eu

0593-522819

Instromen in de bovenbouw op Lariks? Neem dan contact op met:


Larikshavo 3 t/m 5de heer H. Klomp

h.klomp@csvvg.eu

0592-390290
Lariksvwo 3 t/m 6mevrouw I. Meulenkamp

i.meulenkamp@csvvg.eu

0592-390290

Instromen in de bovenbouw op Salland? Neem dan contact op met:


Sallandvmbo BB/KB 2-4
de heer R. Wormmeester

r.wormmeester@csvvg.eu

0592-390290
Sallandvmbo TL/M 2-4mevrouw J. ten Boer

j.ten.boer@csvvg.eu

0592-390290