Hier kunt u uw kind digitaal aanmelden bij één van onze locaties. De basisschool verzendt de overige formulieren via een digitaal overdrachtssysteem. 


Aanmelden

Klik hier om uw kind aan te melden voor de locaties Salland en Lariks. 
Klik hier om uw kind aan te melden voor Volta Beilen.

Indien u uw kind niet kunt aanmelden via deze digitale aanmeldportalen, neemt u dan contact op met de basisschoolcoördinator van de betreffende locatie. Ook als u uw kind wilt aanmelden als zij-instromer in een hoger leerjaar, kunt u met onderstaande personen contact opnemen:

Sallandde heer B. Benjamins

b.benjamins@csvvg.eu

0592-390290
Lariksde heer K. Bijl

k.bijl@csvvg.eu

0592-390290
Beilenmevrouw G.J. Seubring

g.seubring@csvvg.eu

0593-522819

Instromen in de bovenbouw op Lariks? Neem dan contact op met:


Larikshavo 3 t/m 5de heer M. Lutke

m.lutke@csvvg.eu

0592-390290
Lariksvwo 3 t/m 6mevrouw I. Meulenkamp

i.meulenkamp@csvvg.eu

0592-390290

Instromen in de bovenbouw op Salland? Neem dan contact op met:


Sallandvmbo BB/KB 2-4
de heer R. Wormmeester

r.wormmeester@csvvg.eu

0592-390290
Sallandvmbo TL/M 2-4mevrouw J. ten Boer

j.ten.boer@csvvg.eu

0592-390290